logo

Продажба на 3D connexion во МАКЕДОНИJА

ИМПЕХРОН ДОО / IMPEXRON LTD.  веќе неколку години ги нуди производите на 3D connexion со разумна цена и време на достава на индустрискиот пазар во МАКЕДОНИJА . Проверете ги производите на нашата веб страна, доколку не можете да ги пронајдете производите кои Ви се потребни, испратете ни го Вашето барање со цел да Ви изготвиме понуда за истите. Ние ги доставуваме производите во МАКЕДОНИJА .

производи од марката 3D connexion

3DX 700026

простор Навигатор

3DX-700028

Вселенска навигатор

3DX-700034

SpaceNavigator за преносни компјутери

3DX-700056

3Д глушец

4654775 3DX-700059

Компактен простор

3DX-700078

CAD глушец Pro Wirless Ергономска оптичка десна рака

КОНТАКТИРАЈТЕ НÈ