logo

Продажба на 3Wave во МАКЕДОНИJА

ИМПЕХРОН ДОО / IMPEXRON LTD.  веќе неколку години ги нуди производите на 3Wave со разумна цена и време на достава на индустрискиот пазар во МАКЕДОНИJА . Проверете ги производите на нашата веб страна, доколку не можете да ги пронајдете производите кои Ви се потребни, испратете ни го Вашето барање со цел да Ви изготвиме понуда за истите. Ние ги доставуваме производите во МАКЕДОНИJА .

производи од марката 3Wave

WDK-2364

UTDOOR HIGH RESOLUTION TRUE Day / Night IR (Infrared) DOME CAMERA 1/3 "ICR, 600TVL, 3.6 MM. LENS, LIGHT RANGE 30 MT (approx), BLC, AES, 0.01 LUX (IR OFF), cable FOOT IN THE PAST, 12 VDC

WDR-416

16 CH H.264 real-time DVR 400fps, 2-channel audio, DUAL STREAM, USB, IE SUPPORT, SUPPORT 2 X 2TB.SATA HDD, MOUSE, VGA

WLK-2176

LENS OUTDOOR RESOLUSI TINGGI BENAR Day / Night IR (inframerah) CAMERA 1/3 "ICR, 600TVL, 3.6 MM., RANGE CAHAYA 20 MT (kira-kira). BLC, AES, 0,01 LUX,

КОНТАКТИРАЈТЕ НÈ