logo

Продажба на ACDC Dynamics во МАКЕДОНИJА

ИМПЕХРОН ДОО / IMPEXRON LTD.  веќе неколку години ги нуди производите на ACDC Dynamics со разумна цена и време на достава на индустрискиот пазар во МАКЕДОНИJА . Проверете ги производите на нашата веб страна, доколку не можете да ги пронајдете производите кои Ви се потребни, испратете ни го Вашето барање со цел да Ви изготвиме понуда за истите. Ние ги доставуваме производите во МАКЕДОНИJА .

производи од марката ACDC Dynamics

RI4-1805F-NX-MTP

DETECHTOR,inductive PROXIMITY: SENSOR, POWER: 10-400m 60VCC SIZE: 18mm D

SQ72-1000VAC

 волтметар

BR3-30005

Ampermeter

КОНТАКТИРАЈТЕ НÈ