logo

Продажба на ADL Insulflex во МАКЕДОНИJА

ИМПЕХРОН ДОО / IMPEXRON LTD.  веќе неколку години ги нуди производите на ADL Insulflex со разумна цена и време на достава на индустрискиот пазар во МАКЕДОНИJА . Проверете ги производите на нашата веб страна, доколку не можете да ги пронајдете производите кои Ви се потребни, испратете ни го Вашето барање со цел да Ви изготвиме понуда за истите. Ние ги доставуваме производите во МАКЕДОНИJА .

производи од марката ADL Insulflex

EAFCC-112-3M

(EAF канал за прикривање на 178mm ID X 3MTR LG)

PB32-36-2

Pyroblanket

PB32-60-2

width 1525 mm x 150 ft (45 m) roll

PB96-40-2

(1016 mm) x 150 ft (45 m) rolls

PJA-14-M

FLAME RESISTANT HOSE

PJA-18

Tube silicon pyro jacket (red )with inner fiber ceramic temperature tolerance

PJA-26

fire resistant sleeve

PJA-26

FLAME RESISTANT HOSE

PJA-52

Aerostyle Pyrojacket® Fire Sleeve, 83mm ID

PLT310

PLT310 310mL кертриџ

PRF-20

Pyreflect™ Fire Sleeve, 32mm ID

STAB-2

 Silicaflex касета АБ

STAB-3

 Прободе-3

STAB-4

Прободе-4

TSB-16

Thermosleeve™ B (3mm HEAVY WALL BRAIDED FIBERGLASS SLEEVE), 25mm ID

TSB-48

Thermosleeve™ B (3mm HEAVY WALL BRAIDED FIBERGLASS SLEEVE), 76mm ID

КОНТАКТИРАЈТЕ НÈ