logo

Продажба на ADT FIRE & SECURITY во МАКЕДОНИJА

ИМПЕХРОН ДОО / IMPEXRON LTD.  веќе неколку години ги нуди производите на ADT FIRE & SECURITY со разумна цена и време на достава на индустрискиот пазар во МАКЕДОНИJА . Проверете ги производите на нашата веб страна, доколку не можете да ги пронајдете производите кои Ви се потребни, испратете ни го Вашето барање со цел да Ви изготвиме понуда за истите. Ние ги доставуваме производите во МАКЕДОНИJА .

производи од марката ADT FIRE & SECURITY

SMP69

DUCT PROBE UNIT,ADT-FS,SMP69,SS316 Material : STAINLESS STEEL 316 Dimension : 225 x 150 x 90 mm Cable Entry : 3 x M20 GLAND Diameter, probe tube : 20 mm Operating temperature : -20 TO +70 °C Airspeed range : 1.5 TO 25 m/s

КОНТАКТИРАЈТЕ НÈ