logo

Продажба на ADVANCED TAPES во МАКЕДОНИJА

ИМПЕХРОН ДОО / IMPEXRON LTD.  веќе неколку години ги нуди производите на ADVANCED TAPES со разумна цена и време на достава на индустрискиот пазар во МАКЕДОНИJА . Проверете ги производите на нашата веб страна, доколку не можете да ги пронајдете производите кои Ви се потребни, испратете ни го Вашето барање со цел да Ви изготвиме понуда за истите. Ние ги доставуваме производите во МАКЕДОНИJА .

производи од марката ADVANCED TAPES

PART NO: 341-8410

Лента, BLACK канал запечатување 5OM L x 50mm W

PART NO: 341-8448

SILVER SILVER непропустлив Поправка 5OM момче бенд ширина х 50mm

КОНТАКТИРАЈТЕ НÈ