logo

Продажба на AIR TURBINE TOOLS во МАКЕДОНИJА

ИМПЕХРОН ДОО / IMPEXRON LTD.  веќе неколку години ги нуди производите на AIR TURBINE TOOLS со разумна цена и време на достава на индустрискиот пазар во МАКЕДОНИJА . Проверете ги производите на нашата веб страна, доколку не можете да ги пронајдете производите кои Ви се потребни, испратете ни го Вашето барање со цел да Ви изготвиме понуда за истите. Ние ги доставуваме производите во МАКЕДОНИJА .

производи од марката AIR TURBINE TOOLS

650BT 40

Воздухот турбина воздухот турбина вретено

650XJS

Воздухот турбина инсталација копач

644606, Type 0145SSV

Мелница за агол на турбина во воздухот

200SV

50.000 вртежи во минута

32161

201SV 3мм 65K RPM

30008

Филтер висок проток регулатор / Екстрактор Combo

201SV (65 RPM)

рака алатка

65000150

Цревото за воздух во собата

65100060

Цревото за воздух во собата

201SV

Воздухот турбина мелница

202HD (ER8 3mm)

Вграден мотор со компримиран воздух модел 202HD

КОНТАКТИРАЈТЕ НÈ