logo

Продажба на ALIF TECH.CO.LTD во МАКЕДОНИJА

ИМПЕХРОН ДОО / IMPEXRON LTD.  веќе неколку години ги нуди производите на ALIF TECH.CO.LTD со разумна цена и време на достава на индустрискиот пазар во МАКЕДОНИJА . Проверете ги производите на нашата веб страна, доколку не можете да ги пронајдете производите кои Ви се потребни, испратете ни го Вашето барање со цел да Ви изготвиме понуда за истите. Ние ги доставуваме производите во МАКЕДОНИJА .

производи од марката ALIF TECH.CO.LTD

PM16

Заградата СЕРИЈА НА TIEROD ЦИЛИНДЕР

DFSH-020

трска прекинувач

КОНТАКТИРАЈТЕ НÈ