logo

Продажба на ALPHA ELETTRONICA во МАКЕДОНИJА

ИМПЕХРОН ДОО / IMPEXRON LTD.  веќе неколку години ги нуди производите на ALPHA ELETTRONICA со разумна цена и време на достава на индустрискиот пазар во МАКЕДОНИJА . Проверете ги производите на нашата веб страна, доколку не можете да ги пронајдете производите кои Ви се потребни, испратете ни го Вашето барање со цел да Ви изготвиме понуда за истите. Ние ги доставуваме производите во МАКЕДОНИJА .

производи од марката ALPHA ELETTRONICA

SW25-412-60

adaptater

SWD 60-412

адаптер

SWD40-415-60

Напојување

SWD40-42-42400L

Netzteil 230V auf 24VDC, 1.7A, PG6000

КОНТАКТИРАЈТЕ НÈ