logo

Продажба на AMI ELECTRONIK во МАКЕДОНИJА

ИМПЕХРОН ДОО / IMPEXRON LTD.  веќе неколку години ги нуди производите на AMI ELECTRONIK со разумна цена и време на достава на индустрискиот пазар во МАКЕДОНИJА . Проверете ги производите на нашата веб страна, доколку не можете да ги пронајдете производите кои Ви се потребни, испратете ни го Вашето барање со цел да Ви изготвиме понуда за истите. Ние ги доставуваме производите во МАКЕДОНИJА .

производи од марката AMI ELECTRONIK

41100063-01024 INKREMENTALER DREHGEBER B100/285

Пулсот број 1024 Голем број на канали, A, B, B, N, N Напон на напојување 10-30V излезно ниво 10-30V Ед фреквенција 300kHz Plug изразување PG радијално приклучок - Должина на кабел 230mm (75mm) Пин задача број 9799 Вратило дизајн 6Fläche / 10 IP64 на вратило со стеги M3 49.110.012 (3St.)

41100143-03600

SHAFT DIA 6.0mm VOLT-10-30 3600 PPR

A100/285

Пулс кодер

КОНТАКТИРАЈТЕ НÈ