logo

Продажба на AMP Netconnect во МАКЕДОНИJА

ИМПЕХРОН ДОО / IMPEXRON LTD.  веќе неколку години ги нуди производите на AMP Netconnect со разумна цена и време на достава на индустрискиот пазар во МАКЕДОНИJА . Проверете ги производите на нашата веб страна, доколку не можете да ги пронајдете производите кои Ви се потребни, испратете ни го Вашето барање со цел да Ви изготвиме понуда за истите. Ние ги доставуваме производите во МАКЕДОНИJА .

производи од марката AMP Netconnect

0-1711094-2

CAT 6 UTP PATCH CORD 2m LSZH BLUE

0-1711095-2

CAT 6 UTP PATCH CORD 2m LSZH GREEN

0-1711163-3

Cat.7 PIMF Compact with Al. Foil Shield Cable 500m Reel - LSZH, White

CAT 6

KEYSTONE JACK WALL WITH PRIZE

6536501-1

LC да LC спојни

39621

Двоен приклучок, М / К. Комплет кутија за

329250

ASSY, SL110 JACK, CAT5E, LT

1725150-6

Modular Jack Termination SL Tool Kit with Lacing Fixture, for large cable diameter

КОНТАКТИРАЈТЕ НÈ