logo

Продажба на ANGELO CREMONA во МАКЕДОНИJА

ИМПЕХРОН ДОО / IMPEXRON LTD.  веќе неколку години ги нуди производите на ANGELO CREMONA со разумна цена и време на достава на индустрискиот пазар во МАКЕДОНИJА . Проверете ги производите на нашата веб страна, доколку не можете да ги пронајдете производите кои Ви се потребни, испратете ни го Вашето барање со цел да Ви изготвиме понуда за истите. Ние ги доставуваме производите во МАКЕДОНИJА .

производи од марката ANGELO CREMONA

Z34567

knife for vertical slicer lenght 5550 mm, wide -220 mm and thickness - 19 mm

КОНТАКТИРАЈТЕ НÈ