logo

Продажба на ARCEL во МАКЕДОНИJА

ИМПЕХРОН ДОО / IMPEXRON LTD.  веќе неколку години ги нуди производите на ARCEL со разумна цена и време на достава на индустрискиот пазар во МАКЕДОНИJА . Проверете ги производите на нашата веб страна, доколку не можете да ги пронајдете производите кои Ви се потребни, испратете ни го Вашето барање со цел да Ви изготвиме понуда за истите. Ние ги доставуваме производите во МАКЕДОНИJА .

производи од марката ARCEL

ClampS-78,6-55625-RTR

MONO CLAMP TYPE S

ClampS-78,6-55625-RTE

Clamp à rondelles ressort type S

030638

COUPLING DIODE=230A

71-01037-A

DIODE MODULE 118A WITH HEATSINK ITEM: E01/02.20 PART NO.: MONT CLTM E1U 118A CN 240V

APV125

Dissipateur pour composants pressés

MONT CLTM E1U 110A CN 240V

DIODE MODULE 118A WITH HEATSINK LENGTH 95MM,DRW:41680779-HDS-MCP-SSS ITEM:E01/02.20

PLAN : 71-01194-A 030638

STD:COUPLING DIODES 230A

КОНТАКТИРАЈТЕ НÈ