logo

Продажба на ASC Capacitors во МАКЕДОНИJА

ИМПЕХРОН ДОО / IMPEXRON LTD.  веќе неколку години ги нуди производите на ASC Capacitors со разумна цена и време на достава на индустрискиот пазар во МАКЕДОНИJА . Проверете ги производите на нашата веб страна, доколку не можете да ги пронајдете производите кои Ви се потребни, испратете ни го Вашето барање со цел да Ви изготвиме понуда за истите. Ние ги доставуваме производите во МАКЕДОНИJА .

производи од марката ASC Capacitors

X387S-25-6-660

25 micro Farad , 660VAC Capacitors

X675 .022 10 10000

кондензатор

КОНТАКТИРАЈТЕ НÈ