logo

Продажба на ASTRO MOTORENGESELLSCHAFT во МАКЕДОНИJА

ИМПЕХРОН ДОО / IMPEXRON LTD.  веќе неколку години ги нуди производите на ASTRO MOTORENGESELLSCHAFT со разумна цена и време на достава на индустрискиот пазар во МАКЕДОНИJА . Проверете ги производите на нашата веб страна, доколку не можете да ги пронајдете производите кои Ви се потребни, испратете ни го Вашето барање со цел да Ви изготвиме понуда за истите. Ние ги доставуваме производите во МАКЕДОНИJА .

производи од марката ASTRO MOTORENGESELLSCHAFT

ASM 26 SG 10

3-460 V, 60 Hz, 1.200 вртежи во минута, SL, Lp 54, M 16, Nummerkab1e 1м, Drehmoment.380 Ncm,

КОНТАКТИРАЈТЕ НÈ