logo

Продажба на AUHORN Transformatoren во МАКЕДОНИJА

ИМПЕХРОН ДОО / IMPEXRON LTD.  веќе неколку години ги нуди производите на AUHORN Transformatoren со разумна цена и време на достава на индустрискиот пазар во МАКЕДОНИJА . Проверете ги производите на нашата веб страна, доколку не можете да ги пронајдете производите кои Ви се потребни, испратете ни го Вашето барање со цел да Ви изготвиме понуда за истите. Ние ги доставуваме производите во МАКЕДОНИJА .

производи од марката AUHORN Transformatoren

ET-1087

Трансформатор 400V ± 5% 0.83A / 320VA 2U1 230V 1.39a

ET-8981

400VA трансформатор ± 5% 5.18A 2U 230VA 22..28V

КОНТАКТИРАЈТЕ НÈ