logo

Продажба на AVVOLGITUBO INOX во МАКЕДОНИJА

ИМПЕХРОН ДОО / IMPEXRON LTD.  веќе неколку години ги нуди производите на AVVOLGITUBO INOX со разумна цена и време на достава на индустрискиот пазар во МАКЕДОНИJА . Проверете ги производите на нашата веб страна, доколку не можете да ги пронајдете производите кои Ви се потребни, испратете ни го Вашето барање со цел да Ви изготвиме понуда за истите. Ние ги доставуваме производите во МАКЕДОНИJА .

производи од марката AVVOLGITUBO INOX

N° 10 AV 1200 ST/ST AISI 304 HOSE REEL MAX 13 MT ¾” – 8 MT 1” (WIT

макари за црева нерѓосувачки челик

КОНТАКТИРАЈТЕ НÈ