logo

Продажба на AWS-Apparatebau во МАКЕДОНИJА

ИМПЕХРОН ДОО / IMPEXRON LTD.  веќе неколку години ги нуди производите на AWS-Apparatebau со разумна цена и време на достава на индустрискиот пазар во МАКЕДОНИJА . Проверете ги производите на нашата веб страна, доколку не можете да ги пронајдете производите кои Ви се потребни, испратете ни го Вашето барање со цел да Ви изготвиме понуда за истите. Ние ги доставуваме производите во МАКЕДОНИJА .

производи од марката AWS-Apparatebau

58 200 035 DOPPELFLUGEL-RSK 915/100/1/V/F1

Shaft: 1.4301, Wings: GGG40, Diçhtuiğ: Viton, EXECUTION: 915/1 V, 150 degrees

КОНТАКТИРАЈТЕ НÈ