logo

Продажба на A.B.S. Silo во МАКЕДОНИJА

ИМПЕХРОН ДОО / IMPEXRON LTD.  веќе неколку години ги нуди производите на A.B.S. Silo со разумна цена и време на достава на индустрискиот пазар во МАКЕДОНИJА . Проверете ги производите на нашата веб страна, доколку не можете да ги пронајдете производите кои Ви се потребни, испратете ни го Вашето барање со цел да Ви изготвиме понуда за истите. Ние ги доставуваме производите во МАКЕДОНИJА .

производи од марката A.B.S. Silo

000813229-3Y

Thermocutter

0111

4mm

EK5031-4P

PC COUPLING Part Material : RUBBER PART-NAME-TO-PURCHASE : COUPLING Pump Model Number : NL 65250 Pump Type : CENTRIFUGAL PUMP,SUBMERSIBLE

EN3325K

FAN TYPE AC FRAME SIZE DIA 218 MM ELECTRICAL RATING 115VAC 50/60HZ 70W VOLUME RATING 917 M3/H MATERIAL CAST AL ALLOY STANDARD CE; EN 60529 COSTECH INTERNATIONAL NO: C22S12HKBD00

FTE7 BACK SENSOR

Integral ABS servo pressure readers

FTE7 FRONT SENSOR

Integral ABS servo pressure readers

КОНТАКТИРАЈТЕ НÈ