logo

Продажба на A&D во МАКЕДОНИJА

ИМПЕХРОН ДОО / IMPEXRON LTD.  веќе неколку години ги нуди производите на A&D со разумна цена и време на достава на индустрискиот пазар во МАКЕДОНИJА . Проверете ги производите на нашата веб страна, доколку не можете да ги пронајдете производите кои Ви се потребни, испратете ни го Вашето барање со цел да Ви изготвиме понуда за истите. Ние ги доставуваме производите во МАКЕДОНИJА .

производи од марката A&D

LCC11

loadcell

AnD GX1000

скала

AD-4532B

ИНДИКАТОР (ЗА LOADCELL)

КОНТАКТИРАЈТЕ НÈ