logo

Продажба на A-D LOAD CELL во МАКЕДОНИJА

ИМПЕХРОН ДОО / IMPEXRON LTD.  веќе неколку години ги нуди производите на A-D LOAD CELL со разумна цена и време на достава на индустрискиот пазар во МАКЕДОНИJА . Проверете ги производите на нашата веб страна, доколку не можете да ги пронајдете производите кои Ви се потребни, испратете ни го Вашето барање со цел да Ви изготвиме понуда за истите. Ние ги доставуваме производите во МАКЕДОНИJА .

Техничка спецификација:

A-D LOAD CELL online catalog AANDD.png

производи од марката A-D LOAD CELL

LC1122-K500

(Load Cell)

КОНТАКТИРАЈТЕ НÈ