logo

Продажба на A-R Armaturen во МАКЕДОНИJА

ИМПЕХРОН ДОО / IMPEXRON LTD.  веќе неколку години ги нуди производите на A-R Armaturen со разумна цена и време на достава на индустрискиот пазар во МАКЕДОНИJА . Проверете ги производите на нашата веб страна, доколку не можете да ги пронајдете производите кои Ви се потребни, испратете ни го Вашето барање со цел да Ви изготвиме понуда за истите. Ние ги доставуваме производите во МАКЕДОНИJА .

производи од марката A-R Armaturen

DIV FLANSCHENKUGELHAHN TYP 761030 1" ANSI 300

Случај: нерѓосувачки челик (CF8M) Заптивање тефлонски Вкупна должина: ANSI B16.10 = 165mm Пожар и анти-статички дизајн.

SR85 PNEUM. SCHWENKANTRIEB TYP SR 85/90°

еден глума, ISO F05 / 07, V 17mm

КОНТАКТИРАЈТЕ НÈ