logo

Продажба на Abanaki во МАКЕДОНИJА

ИМПЕХРОН ДОО / IMPEXRON LTD.  веќе неколку години ги нуди производите на Abanaki со разумна цена и време на достава на индустрискиот пазар во МАКЕДОНИJА . Проверете ги производите на нашата веб страна, доколку не можете да ги пронајдете производите кои Ви се потребни, испратете ни го Вашето барање со цел да Ви изготвиме понуда за истите. Ние ги доставуваме производите во МАКЕДОНИJА .

производи од марката Abanaki

Band-Ölskimmer Tote-It TI02-060

Номинална моќност 22 l / h (врз основа на SAE 30 масло).Материјал обложен челик.Ширина 50 mm (2 "), должина појас 1520 mm(60 "центар-to-центар). Лента материјалевентуално нерѓосувачки челик, еластомер или полимер.1 ~ 230 V, 50 Hz

2809

Бришачите комплет PMM-09B1

КОНТАКТИРАЈТЕ НÈ