logo

Продажба на Abbey во МАКЕДОНИJА

ИМПЕХРОН ДОО / IMPEXRON LTD.  веќе неколку години ги нуди производите на Abbey со разумна цена и време на достава на индустрискиот пазар во МАКЕДОНИJА . Проверете ги производите на нашата веб страна, доколку не можете да ги пронајдете производите кои Ви се потребни, испратете ни го Вашето барање со цел да Ви изготвиме понуда за истите. Ние ги доставуваме производите во МАКЕДОНИJА .

производи од марката Abbey

LEAK-SEEK® AND LEAK-DETEX®

Gas Leak Detector (Spray Type) Code: 1600XX (Leak-Seek ES) Size: 1 pint (16 oz.) spray bottles, 12 per case Additional: MSDS required

Leak Detector Spray 250ml

Leak детектор за спреј 250ml

КОНТАКТИРАЈТЕ НÈ