logo

Продажба на Abl Sursum во МАКЕДОНИJА

ИМПЕХРОН ДОО / IMPEXRON LTD.  веќе неколку години ги нуди производите на Abl Sursum со разумна цена и време на достава на индустрискиот пазар во МАКЕДОНИJА . Проверете ги производите на нашата веб страна, доколку не можете да ги пронајдете производите кои Ви се потребни, испратете ни го Вашето барање со цел да Ви изготвиме понуда за истите. Ние ги доставуваме производите во МАКЕДОНИJА .

производи од марката Abl Sursum

12236 25A 320MA

прекинувачи

1461060

заземјена приклучница

16A-6H/200-250V-50HZ 2P+

ПРИКЛУЧОК

1C3.0

Circuit_breakers, Тип, circuitbreaker минијатурни Пол, количина 1 Сегашниот рејтинг 3 Tripping класа C

1C6.0

Тип, circuitbreaker минијатурни тип, 6 A

30A -6h /250v 2ph

plug will it work with 220v 1phase power source

30A-6H receptacle

250v 30A 2P 3W

3C16UM

415V AC, EN 60898

A1419190X

(Машки црна 2P + E тип F- Шуко Приклучување на 16 A приклучок, 250 V AC, гума)

ABL 1Z16UM

Switch diff Z16

ABL 2441860

PERILEX-OUTLET-2441860-AP-steckdose, GRAU 3 PIN SOCKET OUTLET 25 of ETM ETM230S

ABL Z10T1

Leistungsschalter Z10A, 1polig 240/415V, Icc10kA

C10S2

breaker circuit 10a miniature 2pole

C2T1

Ltg. прекинато 1-POL. C2-A

C3S2

breaker circuit 3a miniature 2 pole

C4T1

Ltg. прекинато 1-POL. C 4 A Номинална струја КА 6

C5S2

breaker circuit 5A MINIATURE 2 POLE

C6S1

Ltg. разбивање 6KA 1-POL. C 6 A

MS-4

OVERLOAD PROTECTION MOTOR STARTER 3PHASE, 440V 60HZ COIL,ADJUSTABLE OVER LOAD: 2.5-4AMPS

S-K50

contactor magnetic 220VAC COIL AUX. CONTACT: 2NO+2NCP

UPPER PART OF PLUG S51S30 S - LINE

 16A -6h (220/380) v (240/415 V) 3P + N + / 50 + 60 Hz IP44

КОНТАКТИРАЈТЕ НÈ