logo

Продажба на Abracon во МАКЕДОНИJА

ИМПЕХРОН ДОО / IMPEXRON LTD.  веќе неколку години ги нуди производите на Abracon со разумна цена и време на достава на индустрискиот пазар во МАКЕДОНИJА . Проверете ги производите на нашата веб страна, доколку не можете да ги пронајдете производите кои Ви се потребни, испратете ни го Вашето барање со цел да Ви изготвиме понуда за истите. Ние ги доставуваме производите во МАКЕДОНИJА .

производи од марката Abracon

ASE-50.000MHZ-LC-T

OSCILLATOR 50.000 MHZ 3.3V SMD

AEACAC053010-S433

надворешна антена

ABM8G-16.000MHZ-18-D2Y-T (pack x1000)

CRYSTAL 16.0000MHZ 18PF SMD

КОНТАКТИРАЈТЕ НÈ