logo

Продажба на Adalit во МАКЕДОНИJА

ИМПЕХРОН ДОО / IMPEXRON LTD.  веќе неколку години ги нуди производите на Adalit со разумна цена и време на достава на индустрискиот пазар во МАКЕДОНИJА . Проверете ги производите на нашата веб страна, доколку не можете да ги пронајдете производите кои Ви се потребни, испратете ни го Вашето барање со цел да Ви изготвиме понуда за истите. Ние ги доставуваме производите во МАКЕДОНИJА .

производи од марката Adalit

ADALIT L2000-L B69-7030-A

Hand torch,Lantern battery explosion proof LED 0ExiaIICT4 IP66

B69-7011-A

Automatic charger to the lantern SECURLUX Adalit L2000L

B69-7013-A

Ladegerät für eine Handleuchte Kfz-Ausführung 12/24 V - mit elektronischer Abschaltung (Überladeschutz) - Geeignet für ADALIT L-3000 & L2000- L/LB

Typ ADALIT L-3000

- литиум-јонска батерија,

КОНТАКТИРАЈТЕ НÈ