logo

Продажба на Addonics во МАКЕДОНИJА

ИМПЕХРОН ДОО / IMPEXRON LTD.  веќе неколку години ги нуди производите на Addonics со разумна цена и време на достава на индустрискиот пазар во МАКЕДОНИJА . Проверете ги производите на нашата веб страна, доколку не можете да ги пронајдете производите кои Ви се потребни, испратете ни го Вашето барање со цел да Ви изготвиме понуда за истите. Ние ги доставуваме производите во МАКЕДОНИJА .

производи од марката Addonics

AA25IDE35

адаптер за хард диск.

AD2U3PCI

2 портен USB 3.0 PCI контролер

ADSAIDE44

SATA-IDE 44 PIN

CAUF1W-2

CipherUSB Формула 1, 2 фактори, ЕЦБ, Windows

CAUF2W

CipherUSB F2, ПС, Windows

CAUF2W-2

CipherUSB F2, 2 фактори, ПС, Windows

DICSB

IDE(PATA)-SATA HARDDISK converter

HDUSI325-A

HARDDISK DUPLICATOR

MSHDUS5C

1: 5 mSATA SSD / 2.5 "HDD копирна машина C

NASU2

NAS USB

R1ESU3F

(Addonics - 1U RAID решетката со eSATA / USB3 / FW800, содржина: 1U RAID решетката со eSATA, USB 3.0 и Firewire 800 интерфејс, една 3-нога eSATA кабел, еден USB 3.0 6-метарски AB кабел, еден Firewire 800 кабел, еден Firewire кабел 400, Еуро кабел за напојување и упатство за корисникот)

ST5ESA

Кула за чување на V база со 5 eSATA пристаништа

ADAP-IDE-SATA2

адаптер

Model: AAUSBC-309 T2 S/N: C70004529

кабел за поврзување

Model: AEPUDDU S/N: 953979510

читачи на картички

AAT18IDE25

1.8 “IDE хард диск адаптер

КОНТАКТИРАЈТЕ НÈ