logo

Продажба на Adpak во МАКЕДОНИJА

ИМПЕХРОН ДОО / IMPEXRON LTD.  веќе неколку години ги нуди производите на Adpak со разумна цена и време на достава на индустрискиот пазар во МАКЕДОНИJА . Проверете ги производите на нашата веб страна, доколку не можете да ги пронајдете производите кои Ви се потребни, испратете ни го Вашето барање со цел да Ви изготвиме понуда за истите. Ние ги доставуваме производите во МАКЕДОНИJА .

производи од марката Adpak

CARRIAGE BELT FOR WM983 PALLET WRAP MACHINE

машина со 3000mm продолжен јарболот

КОНТАКТИРАЈТЕ НÈ