logo

Продажба на Aeroquip во МАКЕДОНИJА

ИМПЕХРОН ДОО / IMPEXRON LTD.  веќе неколку години ги нуди производите на Aeroquip со разумна цена и време на достава на индустрискиот пазар во МАКЕДОНИJА . Проверете ги производите на нашата веб страна, доколку не можете да ги пронајдете производите кои Ви се потребни, испратете ни го Вашето барање со цел да Ви изготвиме понуда за истите. Ние ги доставуваме производите во МАКЕДОНИJА .

производи од марката Aeroquip

07.155-14-8

Aeroquip фитинг

½” SERVICE

спојка

100078934

ЦРЕВО P.FRIGORIGENE

100078935

ЦРЕВО P.FRIGORIGENE

100078938

Дебеломер DN05 1F40105-04C

100078939

SAE-качулка затегнатоста 3 / 4-16 DN08

100079265

SAE-HOOD запечатување 3 / 4-16 90 DN10

102023.0610 GG106-NP-04-02

RACCORDO ADATTATORE FRA

102023.0613 GG106-NP-04-04

RACCORDO ADATTATORE FRA

107017.06 M/F JIC 7/16

RACCORDO ADATT. 90° 2071-4-4S T1+T2=7/16IN-20 FRA.

125302T04150

Хидраулични црева; 4SP *****; ГОЛЕМИНА 1-1 / 4 "; L = 6360MM

125302T04152

Хидраулични црева; 4SP *****; ГОЛЕМИНА 1-1 / 4 "; L = 5200MM

1503-10

ФЛЕКСИБИЛЕН MOYEN.PRES.-T.10

1503-12

ФЛЕКСИБИЛЕН MOYEN.PRES.-T.12

1503-6

ФЛЕКСИБИЛЕН MOYEN.PRES.-T. 6

190302-6

90 степен ротирачкото орев

2023-8-12S

адаптер

202413-4-6S

адаптер

2089-6-6S

адаптер

210212-10S

locknut

210212-12S

адаптер

22581-8

О-прстен

2556-12, 880 MM

Aeroquip Хидраулично црево

2681-24X1950MM

црево собранието 1x1S24FL24 1x1S24FLA24

2681-8

Eaton Aeroquip црево

КОНТАКТИРАЈТЕ НÈ