logo

Продажба на Aignep во МАКЕДОНИJА

ИМПЕХРОН ДОО / IMPEXRON LTD.  веќе неколку години ги нуди производите на Aignep со разумна цена и време на достава на индустрискиот пазар во МАКЕДОНИJА . Проверете ги производите на нашата веб страна, доколку не можете да ги пронајдете производите кои Ви се потребни, испратете ни го Вашето барање со цел да Ви изготвиме понуда за истите. Ние ги доставуваме производите во МАКЕДОНИJА .

производи од марката Aignep

01N204000000

gauge 8bar

1077000013D00-10770-6/4

insert sleeves for plastic pipe

135300002-13530-6-1/4

hose with external thread 1/4 "

263404

PDU 032-0010-I-P-M компактен цилиндри од UNITOP - Боре x мозочен удар: 32 x 10 mm - внатрешен навој во клипната шипка во правец: M6 - контрола Позиција: близина прекинувачот во Т-слот - амортизирање: еластична - Профил цилиндар цевка: анодизиран алуминиум - имајќи и крајот капи: анодизиран алуминиум - Род: нерѓосувачки челик 1.4021 - Заптивки: полиуретанска - клипот водич прачка вметокот: синтерувани бронза - Температурен опсег: -20 ° C до +80 ° C - работен притисок: 1 до 10 bar

276975 *

KDIZCR-032-0075-PPV-М стандард цилиндри - Стандард: DIN ISO 15552 - Функција: двојно дејство - дијаметар клип: 32 mm - Мозочен удар: 75 mm - Род крај: машки навој M10 x 1.25 - Тип: клипот прачка цилиндри - Варијанта: нерѓосувачки челик - Слабеење: пневматски, прилагодлив на двата краја - контрола Позиција: за близина прекинувачи - Пневматски конекција: G 1/8 - Надворешната температура: -20 ° C до +80 ° C - работен притисок: 1 - 10 bar

5 702000005-8-1/8

STRAIGHT MALE TUBE D.8MM THREAD: 1/8 "LG.25 HEX.14 MATERIAL: BRASS NICKEL

50000

DN10

5055000006-1/4-8

ADJUSTABLE ELBOW FITTING BANJO SERIES: 50000 CONNEX.MALE G 1/4 PT.TUBE D.8 LG.31 BODY: BRASS

5055000007-3/8-8

ADJUSTABLE ELBOW FITTING BANJO SERIES: 50000 CONNEX.MALE G 3/8 PT.TUBE D.8 LG.35 5 BODY: BRASS

54121713;12-DVB/VP 3/8 - 1/14 12

Повеќекратни, спојка

КОНТАКТИРАЈТЕ НÈ