logo

Продажба на Aikoh во МАКЕДОНИJА

ИМПЕХРОН ДОО / IMPEXRON LTD.  веќе неколку години ги нуди производите на Aikoh со разумна цена и време на достава на индустрискиот пазар во МАКЕДОНИJА . Проверете ги производите на нашата веб страна, доколку не можете да ги пронајдете производите кои Ви се потребни, испратете ни го Вашето барање со цел да Ви изготвиме понуда за истите. Ние ги доставуваме производите во МАКЕДОНИJА .

производи од марката Aikoh

ANF-200

Вертикален држач НА ДИНАМОМЕТАРСКАТА ПЛАТФОРМА

RX-1

Дигитални push-pull Мерач

RX-20

dynamometer and PLC communication cable

RX-50 OBSOLETE

Pull Gauge with capacity for 500N

TP-5824A-A

S / N: 28.662

3050

оптоварување ќелија

КОНТАКТИРАЈТЕ НÈ