logo

Продажба на Air Box во МАКЕДОНИJА

ИМПЕХРОН ДОО / IMPEXRON LTD.  веќе неколку години ги нуди производите на Air Box со разумна цена и време на достава на индустрискиот пазар во МАКЕДОНИJА . Проверете ги производите на нашата веб страна, доколку не можете да ги пронајдете производите кои Ви се потребни, испратете ни го Вашето барање со цел да Ви изготвиме понуда за истите. Ние ги доставуваме производите во МАКЕДОНИJА .

производи од марката Air Box

KM-1-FK-GE

* ОСНОВА НА airbox 1 DIN шина MOUNT ЖОЛТА КАБЕЛ

КОНТАКТИРАЈТЕ НÈ