logo

Продажба на Airguard во МАКЕДОНИJА

ИМПЕХРОН ДОО / IMPEXRON LTD.  веќе неколку години ги нуди производите на Airguard со разумна цена и време на достава на индустрискиот пазар во МАКЕДОНИJА . Проверете ги производите на нашата веб страна, доколку не можете да ги пронајдете производите кои Ви се потребни, испратете ни го Вашето барање со цел да Ви изготвиме понуда за истите. Ние ги доставуваме производите во МАКЕДОНИJА .

производи од марката Airguard

DP40 PLEATED FILTER

16 "x 24" x 4 "

PWG-205(594mm*594mm*45mm)

предфилтерските високи перформанси

MX40-12124

Филтри, Инженерните

КОНТАКТИРАЈТЕ НÈ