logo

Продажба на Ako Filter во МАКЕДОНИJА

ИМПЕХРОН ДОО / IMPEXRON LTD.  веќе неколку години ги нуди производите на Ako Filter со разумна цена и време на достава на индустрискиот пазар во МАКЕДОНИJА . Проверете ги производите на нашата веб страна, доколку не можете да ги пронајдете производите кои Ви се потребни, испратете ни го Вашето барање со цел да Ви изготвиме понуда за истите. Ние ги доставуваме производите во МАКЕДОНИJА .

производи од марката Ako Filter

AE83210A07

Manuel filtre DN 65 PN16 DIN2501 доколку е EG2

DN100.

valve

DN125.

valve

DN80.

valve

SA072

filtre двојно вметнете DN65 EG2

SZ3ZA0E20000

FILTER ELEMENT

SZ4ZA0E20000

MAHLE PLISSIERTER GEWEBEZYLINDER GEWEBE-NR.: 20 MAHLE-Nr. 76224763 Werkstoff 1.4401 Gewebezylinder "Innen" Feinheit: 100μm Alte Art.-Nr.: SZ4ZA0E20000

КОНТАКТИРАЈТЕ НÈ