logo

Продажба на Alacron во МАКЕДОНИJА

ИМПЕХРОН ДОО / IMPEXRON LTD.  веќе неколку години ги нуди производите на Alacron со разумна цена и време на достава на индустрискиот пазар во МАКЕДОНИJА . Проверете ги производите на нашата веб страна, доколку не можете да ги пронајдете производите кои Ви се потребни, испратете ни го Вашето барање со цел да Ви изготвиме понуда за истите. Ние ги доставуваме производите во МАКЕДОНИJА .

производи од марката Alacron

80004-90007

SOFTWARE LICENSE - FML 1703

80072-11115

DUAL CH DIGITIZER-FASTX1703/UXGA

88000-00300

DUAL CH INPUT CABLE-DUAL SVGA INP CABLE

КОНТАКТИРАЈТЕ НÈ