logo

Продажба на Albin Pump AB во МАКЕДОНИJА

ИМПЕХРОН ДОО / IMPEXRON LTD.  веќе неколку години ги нуди производите на Albin Pump AB со разумна цена и време на достава на индустрискиот пазар во МАКЕДОНИJА . Проверете ги производите на нашата веб страна, доколку не можете да ги пронајдете производите кои Ви се потребни, испратете ни го Вашето барање со цел да Ви изготвиме понуда за истите. Ние ги доставуваме производите во МАКЕДОНИJА .

производи од марката Albin Pump AB

10405400001,AD0015

Дијафрагмата пумпа воздух

PLH-40-MSV 10-63-NBR

Црвениот Барон модел PLH 40, Самовшмукувачки перисталтиката пумпа, со електричен мотор (контрола механички брзина преку менувачот). Врски со DIN прирабници

ALPKIT0184

Комплетна склопувачка единица на роторот на пакетите АЛП25

КОНТАКТИРАЈТЕ НÈ