logo

Продажба на Alfagomma во МАКЕДОНИJА

ИМПЕХРОН ДОО / IMPEXRON LTD.  веќе неколку години ги нуди производите на Alfagomma со разумна цена и време на достава на индустрискиот пазар во МАКЕДОНИJА . Проверете ги производите на нашата веб страна, доколку не можете да ги пронајдете производите кои Ви се потребни, испратете ни го Вашето барање со цел да Ви изготвиме понуда за истите. Ние ги доставуваме производите во МАКЕДОНИJА .

производи од марката Alfagomma

SLT T-509 OE 025 X 037

бб. ДКР 1 "ДН 25 БСП-ЗАПЛАТНА ПРИГЛАС 60 ° VA + АДАПТЕР БСП / БСП ВА АГ Р 1" / АГ Р 3/4 "ДВД СТРАТ

SLT T-509 OE 019 X 031 30.5M ACID

ДОВЕРЛИВО ДОЛИ БЕЗ ДЕЛОВНИ ПОДАТОЦИ

1000311

хидраулични црева

11/2" 4SH (42L FLAT) L:1120 MM

хидраулични црева

11/2" 4SH (42L FLAT)+842L-90 DEGREE) L:380 MM

хидраулични црева

300 PSI

 ¾ "20bars DN19 L = 100mtr

53707128

Флинт тројна за полесни / удирање /

605AA102166MD0V T-605 AA 102 X 116 30.5M HYDROCARBONS 1 Rolle 30.5M

Hose for fuel and oil delivery 4 INCH, 10BAR (150PSI)

655AA025376IC02 T-655 AA 025 X 037 61M HYDROCARBONS 1 Rolle 61M

Hose for fuel and oil delivery 1 INCH, 16BAR (240PSI)

835ASS1095014

Hydrolic жадувам 10s двете страни. 950 mm 5.16 инчи. 250 bar

845AA01000HAA8

25N EN853 25N-06 DN10 хидраулични црева

845AA02500HAA8

25N EN853 25N-16 DN25 хидраулични црева

845AA0324831A8

(845AA03200ARB) хидраулични црева 1.1 / 4 "X 30MTR)

850AA02000PEB8

AT5K EN856 4SP-12 DN 19 HYDRAULIKSCHLAUCH 3/4 "

850AA02500PEB8

Флексор 4SP EN856 4SP-16 DN 25 HYDRAULIKSCHLAUCH 1 "

855AA02500RFB8

AT5K EN856 4SH-16 DN 25 HYDRAULIKSCHLAUCH 1 "

8N6AA01000SPB8

FLEXOPAK2 EN857 2SC-06 DN 10 HYDRAULIKSCHLAUCH 3/8 "

КОНТАКТИРАЈТЕ НÈ