logo

Продажба на Alfing Kessler во МАКЕДОНИJА

ИМПЕХРОН ДОО / IMPEXRON LTD.  веќе неколку години ги нуди производите на Alfing Kessler со разумна цена и време на достава на индустрискиот пазар во МАКЕДОНИJА . Проверете ги производите на нашата веб страна, доколку не можете да ги пронајдете производите кои Ви се потребни, испратете ни го Вашето барање со цел да Ви изготвиме понуда за истите. Ние ги доставуваме производите во МАКЕДОНИJА .

производи од марката Alfing Kessler

9873395 ,MACHINE NUMBER:30041/21

керамички водич чевли op: 130

687092

дробење клин

КОНТАКТИРАЈТЕ НÈ