logo

Продажба на Alfra во МАКЕДОНИJА

ИМПЕХРОН ДОО / IMPEXRON LTD.  веќе неколку години ги нуди производите на Alfra со разумна цена и време на достава на индустрискиот пазар во МАКЕДОНИJА . Проверете ги производите на нашата веб страна, доколку не можете да ги пронајдете производите кои Ви се потребни, испратете ни го Вашето барање со цел да Ви изготвиме понуда за истите. Ние ги доставуваме производите во МАКЕДОНИJА .

производи од марката Alfra

01752

Tristar PG

01780

puncturing tip

03361

Хидраулични стегање уредот 10-300 mm² C-форма Отворање 26 mm во пластична кутија

03365

Sechskantpresseinsatz KZ 8

03366

Шестоаголна алатка вметнете KZ 10

03367

Шестоаголна притискање вметнете KZ 12

03368

Шестоаголна алатка вметнете KZ 14

03369

Шестоаголна алатка вметнете KZ 16

03370

Шестоаголна алатка вметнете KZ 18

03371

Шестоаголна алатка вметнете KZ 20

03372

Шестоаголна алатка вметнете KZ 22

03373

Шестоаголна алатка вметнете KZ 25

03374

Шестоаголна алатка вметнете KZ 28

0600152

HM-дупка видов - Рамни намалување

0600180

HM-дупка видов - Рамни намалување

0600204

HM-дупка видов - FlachschnittØ 20,4 mm PG 130 803 inchmit добивањето на носителот + центарот вежба

0600220

ПМ пила - рамно сече

0600250

HM-дупка видов - Рамни намалување Ø 25.0 mm 0,984 инчи со монтажа носителот + центарот вежба

КОНТАКТИРАЈТЕ НÈ