logo

Продажба на Alimak Hek во МАКЕДОНИJА

ИМПЕХРОН ДОО / IMPEXRON LTD.  веќе неколку години ги нуди производите на Alimak Hek со разумна цена и време на достава на индустрискиот пазар во МАКЕДОНИJА . Проверете ги производите на нашата веб страна, доколку не можете да ги пронајдете производите кои Ви се потребни, испратете ни го Вашето барање со цел да Ви изготвиме понуда за истите. Ние ги доставуваме производите во МАКЕДОНИJА .

производи од марката Alimak Hek

9057060-000

ELEVATOR PINION

9095 306-100

Контра ролери Машини

CAGE CPU 3002 218-271

Единица Кејџ

9001-575-102

водич ролери

3000-263-951

граница прекинувач

9103 141-000

сидро Плоча

КОНТАКТИРАЈТЕ НÈ