logo

Продажба на Allied Wire and Cable во МАКЕДОНИJА

ИМПЕХРОН ДОО / IMPEXRON LTD.  веќе неколку години ги нуди производите на Allied Wire and Cable со разумна цена и време на достава на индустрискиот пазар во МАКЕДОНИJА . Проверете ги производите на нашата веб страна, доколку не можете да ги пронајдете производите кои Ви се потребни, испратете ни го Вашето барање со цел да Ви изготвиме понуда за истите. Ние ги доставуваме производите во МАКЕДОНИJА .

производи од марката Allied Wire and Cable

112202

22 2C F PVC Inner Color Code: BLK/WHT

5032

cable, E-116676 22 AWG 2/C SHIELDED 75C (UL) CL3 OR CM (UL) C(UL)

M27500-24RC4S06

WIRE; TETRA SHEILDED 24AWG WHITE

W-2/0-4C

кабел

КОНТАКТИРАЈТЕ НÈ