logo

Продажба на Alligator Ventilfabrik во МАКЕДОНИJА

ИМПЕХРОН ДОО / IMPEXRON LTD.  веќе неколку години ги нуди производите на Alligator Ventilfabrik со разумна цена и време на достава на индустрискиот пазар во МАКЕДОНИJА . Проверете ги производите на нашата веб страна, доколку не можете да ги пронајдете производите кои Ви се потребни, испратете ни го Вашето барање со цел да Ви изготвиме понуда за истите. Ние ги доставуваме производите во МАКЕДОНИJА .

производи од марката Alligator Ventilfabrik

144051

Спојка гумите / AIR INLET дијаметар 6.5mm, МЕТАЛ ПОСЕБНИ

35 S-600 (4X600 MM)

од нерѓосувачки челик

КОНТАКТИРАЈТЕ НÈ