logo

Продажба на Allpax во МАКЕДОНИJА

ИМПЕХРОН ДОО / IMPEXRON LTD.  веќе неколку години ги нуди производите на Allpax со разумна цена и време на достава на индустрискиот пазар во МАКЕДОНИJА . Проверете ги производите на нашата веб страна, доколку не можете да ги пронајдете производите кои Ви се потребни, испратете ни го Вашето барање со цел да Ви изготвиме понуда за истите. Ние ги доставуваме производите во МАКЕДОНИJА .

производи од марката Allpax

AX6150

Метрички заптивка машина комплет, опсег 100mm ID за да 1550mm OD

100KM330

Метрички заптивка машина комплет, опсег 100mm ID за да 330mm OD

100KM330, BLADES

дополнителен сет на дихтунзи машина, 06 ножеви на собата

AX6040

Тешки ЗАТНУВАЧ машина

TP86

1 - 3/16 SHORT CENTER PINS

TP106

1 - 11/16 долго центарот PINS

TKC100K030AG

30x30 даска за сечење

AX1800

3/16 ARCH PUNCH

AX1808

11/16 ARCH PUNCH

AX1812

15/16 ARCH PUNCH

AX1819

1-3 / 8 ARCH PUNCH

КОНТАКТИРАЈТЕ НÈ