logo

Продажба на Almex во МАКЕДОНИJА

ИМПЕХРОН ДОО / IMPEXRON LTD.  веќе неколку години ги нуди производите на Almex со разумна цена и време на достава на индустрискиот пазар во МАКЕДОНИJА . Проверете ги производите на нашата веб страна, доколку не можете да ги пронајдете производите кои Ви се потребни, испратете ни го Вашето барање со цел да Ви изготвиме понуда за истите. Ние ги доставуваме производите во МАКЕДОНИJА .

производи од марката Almex

CRF.

COLD GLUE VULCANISED

SVP3743

Almex флексибилни плоча, торба притисок систем, далечински управувач T4 температура, ладење интегрирано вода

B1400

Vulcanizing лента печат

КОНТАКТИРАЈТЕ НÈ