logo

Продажба на Altech во МАКЕДОНИJА

ИМПЕХРОН ДОО / IMPEXRON LTD.  веќе неколку години ги нуди производите на Altech со разумна цена и време на достава на индустрискиот пазар во МАКЕДОНИJА . Проверете ги производите на нашата веб страна, доколку не можете да ги пронајдете производите кои Ви се потребни, испратете ни го Вашето барање со цел да Ви изготвиме понуда за истите. Ние ги доставуваме производите во МАКЕДОНИJА .

производи од марката Altech

1B10UM

Прекинувач на електрично коло

1B4UM

Прекинувач на електрично коло

1C4UM

Прекинувач на електрично коло

9062-4265

Proximity sensor

KKV 332 CC

Осигурач носителот комплет; За класа CC осигурувачи; 30A / 600 VAC; Вклучува осигурач носителот & KU340N

MT-32/3K-32

Termal overload relay for treatment of raw water pump

R4N-2014-23-5120-WTL

Реле серпентина

AKKUTEC2420-3

Напојување

9982-4100

Цилиндрични Близината Индуктивни Сензор

56.OA11.2422N

реле за безбедност

D090KXY

ПИЛОТ ЛАМП ГРИНЕТ, ИЛУМИНИРАEDЕ ПРИРАЧНИК

КОНТАКТИРАЈТЕ НÈ