logo

Продажба на Altera во МАКЕДОНИJА

ИМПЕХРОН ДОО / IMPEXRON LTD.  веќе неколку години ги нуди производите на Altera со разумна цена и време на достава на индустрискиот пазар во МАКЕДОНИJА . Проверете ги производите на нашата веб страна, доколку не можете да ги пронајдете производите кои Ви се потребни, испратете ни го Вашето барање со цел да Ви изготвиме понуда за истите. Ние ги доставуваме производите во МАКЕДОНИJА .

производи од марката Altera

EP4CGX30CF19I7

IC циклон IV GX FPGA 30k 324FBG

EPM7064SLC44-10N

ПРОЦЕСОР НА ПЛОШТАДОТ

PL-USB-BLASTER-RCN

USB кабел за преземање на Blaster

КОНТАКТИРАЈТЕ НÈ