logo

Продажба на Alumeco во МАКЕДОНИJА

ИМПЕХРОН ДОО / IMPEXRON LTD.  веќе неколку години ги нуди производите на Alumeco со разумна цена и време на достава на индустрискиот пазар во МАКЕДОНИJА . Проверете ги производите на нашата веб страна, доколку не можете да ги пронајдете производите кои Ви се потребни, испратете ни го Вашето барање со цел да Ви изготвиме понуда за истите. Ние ги доставуваме производите во МАКЕДОНИJА .

производи од марката Alumeco

ALUMINUM STRIPS IN COILS, EN-AW 1050A & EN 573 / 485-2

Soft tempered condition O/HIII , Tensile strenghth 65 - 95 N/mm2, Bright surface, Elongation A50 MIN. 26%, Hardness 18 - 20 HBS

КОНТАКТИРАЈТЕ НÈ