logo

Продажба на Amphenol Socapex во МАКЕДОНИJА

ИМПЕХРОН ДОО / IMPEXRON LTD.  веќе неколку години ги нуди производите на Amphenol Socapex со разумна цена и време на достава на индустрискиот пазар во МАКЕДОНИJА . Проверете ги производите на нашата веб страна, доколку не можете да ги пронајдете производите кои Ви се потребни, испратете ни го Вашето барање со цел да Ви изготвиме понуда за истите. Ние ги доставуваме производите во МАКЕДОНИJА .

производи од марката Amphenol Socapex

173-221127-00

конектор

27S SLS

 машки конектор, 30 школка големина

SL D FMD 37 Y

connector

SL D FMD 37 Y + SL D FFDR 37 Y

sets of male + female) connectors

SL FMD 37Y + SL FFDR 37 Y

sets of male + female) connectors

SL-21463N

ZUGENTLASTUNG 90 степени гр. 20 GREEN

SL-BF222P

KABELDOSE 22POL. GR. 2 LOET бЕЗ backshell

SL-BM17P

7 PIN MALE PLUG

SL-BM27E

KABELSTECKER 7POL. Gr.20 бЕЗ backshell

SL-DFMD-319-L

connector

SL-DFMD-337-P

connector

SL-EF222P

FLANSCHDOSE 22POL. GR. 20

SLEM212AF9114

Socapex приклучок

SL-EM222P

FLANSCHSTECKER 22POL. GR. 20

КОНТАКТИРАЈТЕ НÈ