logo

Продажба на Amt Schmid во МАКЕДОНИJА

ИМПЕХРОН ДОО / IMPEXRON LTD.  веќе неколку години ги нуди производите на Amt Schmid со разумна цена и време на достава на индустрискиот пазар во МАКЕДОНИJА . Проверете ги производите на нашата веб страна, доколку не можете да ги пронајдете производите кои Ви се потребни, испратете ни го Вашето барање со цел да Ви изготвиме понуда за истите. Ние ги доставуваме производите во МАКЕДОНИJА .

производи од марката Amt Schmid

11834MBH-DG20

0,75KW 3400/276MİN-1 40A İSO.KI.B IP54 SI 16KM/H

AXIAL DRIVE STM 02

electic motor

Type: SRG0131

мотор

КОНТАКТИРАЈТЕ НÈ